Ana sayfa SEKTÖR Göğüs Ucu Hassasiyeti ve Lansinoh HPA Lanolin Göğüs Ucu Kremi

Göğüs Ucu Hassasiyeti ve Lansinoh HPA Lanolin Göğüs Ucu Kremi

3920
0
PAYLAŞ

Emziren annelerin göğüs ucunda tahriş ya da hassasiyet oluşabilir.  Söz konusu meme ucu hassasiyetinin nedeni genellikle yanlış emzirmedir. 

Emzirmenin öğrenilmesi ve bu yeni duruma alışma ile birlikte hassasiyet azalır. Ancak söz konusu meme ucu hassasiyetine karşı bölgeyi rahatlatacak HPA Lanolin göğüs ucu kremi kullanımı önemli bir yardımcıdır.

Lanolin koyun postundan elde edilen, doğal yün yağının işlenmiş halidir. Bu yağ, kozmetik ve ilaç üretiminde yüzlerce yıldır kullanılmaktadır. Farklı kokular, kıvam vericiler ve koruyucularla birlikte farklı amaçlarla kullanılan lanolin maddesi, özellikle cilt hassasiyeti için önemli bir yağ asidi içermektedir. Bu nedenle lanolin içeren kremler özellikle cilt hassasiyeti için tercih edilebilir. Halk arasında emziren kadında göğüs ucu yarası olarak bilinen hassasiyet için de bu, kokusuz doğal yağ tercih edilebilir.  Ancak her Lanolin aynı değildir…

Lansinoh HPA Lanolin üstün HPA teknolojisi ile saflaştırılmıştır. Tamamen renksiz ve kokusuzdur. HPA® Lansinoh tarafından patentli yüksek teknoloji kullanılarak uygulanan bir arındırma işlemidir. Böylece doğal lanoline hiç zarar vermeden istenmeyen safsızlıklar bertaraf edilir.

Lansinoh HPA Lanolin göğüs ucu kremi, sadece HPA Lanolin içerir. Lansinoh HPA Lanolin, tahriş olan meme uçlarını korumaya yardımcı olur. 100% doğal lanolin içeriği ile emzirmeden önce silinmesi gerekmez. İngiliz Alerji Kurumu’nun onayını almayı başarmıştır. Doğal bir formüle sahiptir ve hipoallerjeniktir. Rengi, kokusu ve tadı olmadığı için beslenme sırasında veya sonrasında bebeği rahatsız etmez. Böylece bebek annesinin kokusunu, anne sütünün tadını alabilir. Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermez. Emzirme öncesinde ve sonrasında HPA® Lanolin Göğüs Ucu Kremi tahriş olmuş bölgeye sürülebilir. Emzirmeden önce silinmesi gerekmez.

10 ml HPA Lanolin Göğüs Ucu Kremi : 49,50 TL

40 ml HPA Lanoli Göğüs Ucu Kremi:    72,90 TL

Lansinoh hakkında:Lansinoh, 1984 yılındaki kuruluşundan bu yana 30 yılı aşkın emzirme uzmanlığı ile, annelerin daha uzun süre emzirebilmeleri için onlara ihtiyaç duydukları ürün ve desteği sunmaktadır.

Annelerin bebeklerini daha uzun süre emzirebilmeleri için birçok ürün geliştiren markanın ürün portföyünde; saf ve en güvenli meme ucu kremi Lansinoh HPA® Lanolin, göğüs pompaları, göğüs pedleri, süt saklama poşetleri, göğüs ucu çıkarıcı, sıcak soğuk göğüs terapi pedleri ve bebeklerin peristaltik emme hareketini uygulayabildikleri ve sonrasında emzirmeye dönmelerini destekleyen biberon gibi ürünler bulunmaktadır.

Detaylı bilgi için; www.lansinoh.com.tr , facebook.com/lansinoh, twitter.com/LansinohTR, Instagram/Lansinohturkiye