Ana sayfa SEKTÖR Termal su ile saçlarınıza can verin…

Termal su ile saçlarınıza can verin…

154
12
PAYLAŞ

Bioxcin, yeni inovasyonu Aqua-Thermal şampuan serisi ile;
kepek, yoğun kepek ve hassas saç derisi problemlerine son veriyor…

Bioxcin, sağlıklı cilt ve saçlara sahip olmak isteyenler için yüzde 100 termal su içeriği ile geliştirdiği yenilikçi ürünü Aqua-Thermal şampuan serisi ile kepek, yoğun kepek ve hassas saç derisi problemlerine yepyeni bir çözüm sunuyor. Bolu Göynük ve Bursa Osmangazi olmak üzere dünyanın mineral zengini 2 farklı içerikteki termal suyundan, 3 ayrı dermokozmetik şampuan geliştiren Bioxcin, bu yeni ürün serisiyle bir yandan saç ve deriyi güzelleştirirken aynı zamanda tedavi etmeyi amaçlıyor.

İstanbul Üniversitesi’nden Prof. Dr. Zeki Karagülle ve Biota Laboratuvarları Bilim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Murat Türkoğlu liderliğinde üç yıl boyunca araştırılan ülkemizin termal su kaynakları, Bioxcin markasının inovatif şampuan serisi Aqua-Thermal ile ilk kez dermokozmetik ürünler içerisinde kullanılmaya başlandı.

Bolu Göynük termal suyu, kepeğe karşı kullanılan aktiflerden olan yüksek kükürt oranı özelliği ile öne çıkıyor. Bursa Osmangazi termal suyu ise yüksek silisyumlu içeriği ile hassas saç derisi için ideal bir mineral içeriği sunuyor. Her iki termal suyunda bulunan probiyotikler cildin doğal bariyerini güçlendiriyor, saçı ve saçlı deriyi beslerken, aynı zamanda aktif ve sağlıklı saç folikülü sayısında artış sağlıyor. Kükürtlü termal su, kepek oluşumunu engellemeye yardımcı olurken, silisyumlu termal su hassas saç derisini rahatlatarak nemlendiriyor.

Türkiye genelinde tüm eczanelerde…
Bioxcin Aqua-Thermal şampuan serisi; kepek karşıtı şampuanı 49,00 TL (300 ml) , yoğun kepek karşıtı (DS) şampuan 59,00 TL (200 ml) ve hassas saç derisi şampuanı ise 59,00 TL (300 ml) fiyatla, Türkiye genelinde tüm eczanelerde tüketicilerle buluşuyor.

Bioxcin kepek karşıtı Aqua-Thermal şampuan; Zinc Pyrithione içeren formülü sayesinde, kepek ile mücadele ederken, içeriğindeki B6 vitamini Piridoksin ile de kepek oluşumunu engelliyor. Bu şampuanın içeriğinde saçta en fazla bulunan aminoasitlerden biri olan Arginine yer alıyor. Bu mineraller saçlara parlaklık, ışıltı ve canlılık katarken, saçlı derinin nemini koruyor.

Bioxcin yoğun kepek karşıtı Aqua-Thermal DS şampuan; Zinc Pyrithione + Alfa Hidroksi Asit ve Salisilik Asit içeren formülü ile inatçı ve tekrarlayan saçtaki yoğun kepekle mücadele ediyor. Ürün, içeriğindeki kepek karşıtı aktif Octopirox sayesinde kepeği önlemeye yardımcı oluyor.

Bioxcin hassas saç derisi için geliştirilmiş Aqua-Thermal şampuanı da özelliğini silisyumlu içerikli ‘termal su’dan alıyor. Hassas saç derisini yumuşatan ve probiyotikler ile cildin doğal bariyerini destekleyen ürün, karışıklık açıcı aktiflerle saçların kolay taranmasını sağlıyor. Ürün sağlıklı görünüm ve parlaklık kazandırdığı gibi saçları yağlandırmadan temizliyor. www.bioxcin.com.tr

12 YORUMLAR

  1. 防曬粉 BB粉底霜 亮麗柔滑打底乳液 亮麗柔滑控油打底乳液 有機幹細胞修護CC霜 潤澤防曬底霜 礦物質潤澤慕斯 礦物質奇幻粉餅 礦物質蜜粉 完美礦物粉底 控油定妝蜜粉 高清控油粉餅 控油蜜 保濕滋潤噴霧 有機抗氧爽膚噴霧 有機抗敏保濕

  2. 發揮「先制美白」方案和麴酸EX的協同作用,實現前所未有的亮白效果,由肌膚深層重煥緊緻,成就亮澤淨白美肌。

  3. SMAZ換能器傳送更穩定,更安全,更有效,和疼痛更少的HIFU能量。 SMAZ不需要應用較高的能量便可到達浅肌肉腱膜層。主要治療:-抬頭紋 -眉間紋 -鼻樑紋 -魚尾紋 -法令紋 -淚溝 -木偶紋 -垂直唇紋 -嘴角紋 -頸紋

  4. 倩碧全效眼霜,可解決眼部四周肌膚困擾,並持續強化眼部膠原蛋白,維持彈性及光滑明亮。配方通過眼科醫生測試

  5. IELLIOS是由歐盟資助倫敦大學細胞重建研究所研究. 採用諾貝爾生理醫學獎科技 , 透過”納米能量電流” 以最親膚與迅速導入的方式 , 利用電腦化系統去令皮膚再生 , 令皮膚組織在無創傷的情況下自然更新及收緊 . 這治療是無創無痛的 . 完成治療後亦沒有傷口 . 我們是香港第一引入IELLIOS的機構 , 醫生會根據客人不同情況去為你設計不同的組合 .在外國IELLIOS受到很多荷里活明星, 歌手以至政客的追棒 , Madonna的facialist kate somer -field就常用IELLIOS為她護理肌膚 , 令52歲的她肌膚輪廓均保持於30歲的狀態. IELLIOS的訊號技術,採用心臟起博起原理,活躍無法正常運作的心臟細胞。訊號技術可活化及修復愛損皮膚,透過傳送訊號,激活靜止的細胞。IELLIOS的訊號技術給予細胞指令,引發細胞再次生長,令肌膚重回年輕。

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here