Ana sayfa SEKTÖR İLKO İlaç geleceğe adını yazıyor

İLKO İlaç geleceğe adını yazıyor

50
10
PAYLAŞ

Genel Müdürlük ve saha kadrosunun bir araya geldiği toplantıda 2017 yılı değerlendirmesi yapıldı. 2018 hedeflerinin de konuşulduğu toplantıda, portföye yeni katılan 6 ürünün iç lansmanı yapılırken, ilgi çeken aktivitelerle İLKO ailesi moral depoladı.
Sektöre kattığı yenilikler ve imza attığı ilkler ile adından söz ettiren İLKO İlaç, yeni yıl toplantısını 06-11 Şubat tarihleri arasında Limak Cyprus Deluxe Hotel’de gerçekleştirdi. Ünlü sunucu Ercüment Şansal’ın enerjik sunumuyla başlayan toplantıda; Satış & Pazarlama, Ar-Ge, Üretim Tesisleri ve Merkez ekipleri bir araya geldi. 2017 yılının değerlendirildiği, 2018 yılının hedeflerinin de konuşulduğu toplantıda ayrıca portföye yeni katılan 6 ürünün iç lansmanı da gerçekleştirildi.
Katılımcıların bütün bir yılın yorgunluğunu atarak 2018 yılı için motivasyon topladığı toplantıda ayrıca, 2017 yılının en başarılı bölgeleri ve tıbbi tanıtım ve satış temsilcileri ile 5 yıllık kıdemlerini dolduranlar ve terfi alanlar plaket ile ödüllendirildi.
Korhan Abay ve Ercüment Şansal’ın birlikte sunduğu Yarışmaç, Gencer Savaş ile Ritim Box etkinliği ile eğlenceli zaman geçiren İLKO İlaç ailesi hep birlikte bir yılın yorgunluğunu da atma fırsatı buldu.
Toplantının finalinde, 2017 yılı içerisinde Tüketici Sağlığı alanına yeni bir anlayış getiren Wellcare markasıyla sektörde kalıcı bir yer edindiklerine vurgu yapan İLKO İlaç Genel Müdürü Hatice Öncel, yerelleşme kapsamında çok uluslu firmalara üretime başladıklarını ve 2017 yılında yüzde 30 büyüme gerçekleştirdiklerini kaydetti. Konuşmasında yarının güçlü ekonomileri arasında yer almanın tek yolunun değişimden geçtiğini belirten Öncel “Biz de 2018 yılını ‘Değişim’ yılı olarak belirledik . Hep birlikte, geçmişte attığımız sağlam temeller üzerinde sıçramalar yaparak hızlı bir büyümeyi gerçekleştireceğiz.’’ dedi.
İLKO İlaç’ın 6. yaşında sektöre kattığı farkın geçmişten geldiğine dikkat çeken Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Öncel “İLKO, sadece yerelde büyüme hedefi koymuyor, Globalde de büyüme iddiasını sürdürüyor. 40’a yakın ülkede ruhsatlandırma çalışmalarımız, büyük bir özveri ile devam ediyor.” dedi. Konuşmasında birlik olmaya satır başlarıyla yer veren Öncel “Bu yıl değişim yılı dedik. Ve bu değişimi pek çok yönüyle başlattık. Sizlerden bu süreci iyi değerlendirmenizi istiyorum. Bir arada, omuz omuza olun istiyorum. Konuşmamın başında da belirttiğim gibi bizi buraya taşıyan, gücümüze güç katan gelenek; omuz omuza birlikte olma geleneğidir. Bu gelenek tek başına hiçbir şeydir ama çok kişiyle sahiplenildiğinde çok büyük fırsatlar demektir” sözleriyle İLKO ailesine birlik mesajı verdi.
Bu yoğun programın ardından son günün akşamı gala yemeğinde buluşan ILKO İlaç ailesi, birbirinden keyifli şarkılar eşliğinde doyasıya eğlendi.

10 YORUMLAR

  1. Venus Legacy™是第一個,也是唯一一個得到美國食品藥品監督管理局批准,利用4D™技術結合多極射頻(RF)、磁力脈衝、變量脈衝VariPulse™技術(VP)和實時熱力反饋的設備,這使Venus Legacy™能夠提供一個既安全又無痛的療程,並取得理想效果。Venus Legacy™的療程為所有類型的肌膚提供一個100安全和無痛的美容過程,並針對面部、頸部及身體各處,提供以下即時和持久的效果 非手術塑型 減少橙皮紋 減少皺紋 減少皮下脂肪 收緊肌膚

  2. I just want to mention I’m beginner to blogging and site-building and definitely loved your web page. More than likely I’m likely to bookmark your blog . You actually come with really good well written articles. Thanks a lot for sharing your webpage.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here