Ana sayfa Manşet Biocodex Bebek Bakım Günleri Kayseri’de…

Biocodex Bebek Bakım Günleri Kayseri’de…

2522
659
PAYLAŞ

İletişim çağının hızla ilerlediği günümüzde, bebek bakımı konusunda gerek sosyal gerekse geleneksel medyada birçok bilgi yer alıyor. Son dönemlerde artan doğru yanlış birçok bilgi anne ve anne adaylarının kafasını karıştırıyor. Biocodex Türkiye ticari beklenti olmaksızın hazırladığı “Anne Biliyor musun?” isimli sosyal sorumluk projesinde, anneler kafalarındaki soruların yanıtlarını, uygulamalarıyla bulacaklar.

”Anne Biliyor musun ?” sosyal sorumluluk projesinin tanıtım toplantısına katılan Melikgazi Belediye Başkanı Sayın Memduh Büyükkılıç, Belediye olarak sosyal sorumluluk projelerinin her zaman destekçisi olduklarını özellikle anne ve bebek konularında ise özel sektörün de destekleri ile daha geniş kitlelere ulaşma noktasında belediyelerin tüm imkanlarını seferber edeceklerini söyledi.

Biocodex Türkiye Müdürü Önder Işınay projelerinin herhangi bir ticari amacı olmadığını belirterek şunları söyledi;
“Biocodex olarak geçtiğimiz günlerde Türkiye genelinde anne ve bebek sağlığı konusunda bir araştırma gerçekleştirdik. Bu araştırma sonucunda gördüğümüz kadarıyla, içerisinde bulunduğumuz dönem itibariyle annelerimizin kafaları özellikle bebek bakımı konusunda verilen bilgiler konusunda hayli karışık. Her gün gerek sosyal medya gerekse de görsel veya işitsel medyadan o kadar çok bilgi kendilerine veriliyor ki, neyin doğru neyin yanlış olduğu noktasında kafaları hayli karışık. Buradan yola çıkarak Biocodex Türkiye olarak, herhangi bir ticari beklentimiz olmaksızın bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçirelim istedik.”

Yıllardır bebek bakımı konusunda ebeveynlerin güvendiği bir marka olan Biocodex, “Anne biliyor musun?” projesiyle, sağlık profesyonelleri ile ebeveynleri bir araya getirecek. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Sayın Tamer Özsarı ve sosyal medyada annelerin en fazla takip ettiği “ gebbepinar ” olarak tanıdıkları Ebe Pınar Mallı, Kayserili annelerle bir araya gelerek, onlara bebek bakımı konusunda hayatlarını kolaylaştıracak, uygulamalı bilgileri aktaracaklar.

Melikgazi Belediyesi’nin katkılarıyla 2 gün yapılacak toplantı, 5 Nisan 2018 Perşembe günü saat 10.00’da, 6 Nisan 2018 Cuma günü saat 14.00’de Melikgazi Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

659 YORUMLAR

  1. Hiya, I am really glad I have found this info. Nowadays bloggers publish just about gossips and net and this is really frustrating. A good web site with interesting content, this is what I need. Thank you for keeping this web site, I will be visiting it. Do you do newsletters? Can not find it.