Ana sayfa SEKTÖR Alflorex ile: “Özgürlüğü Seçin”

Alflorex ile: “Özgürlüğü Seçin”

37
0
PAYLAŞ

Türkiye’de Alflorex markasıyla piyasaya çıkan ve ABD’li hekimlerin en fazla tercih ettiği probiyotik olan Alflorex; “Özgürlüğü Seçin ve kaliteli bir yaşama ilk adımınızı atın” diyor. 27 Eylül Salı günü Alflorex’in Türkiye’ye gelişini duyurmak ve ürün ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilmek adına Biocodex’in ev sahipliğinde Esma Sultan Yalısı’ndaki davete katıldım.

Alflorex’in tanıtımı, İstanbul’un yanı sıra Türkiye’nin değişik illerinden gelen 300’e yakın eczacının katılımı ve tiyatro sanatçısı Ceyda Düvenci ve Sunay Akın’ın sunumları ile Esma Sultan Yalısı’nın muhteşem atmosferinde yapıldı.

 

Aldığımız bilgiler neticesinde: Sindirim sistemi şikayetlerinde sıkça görülen, ishal, kabızlık, gaz, karın bölgesinde belirgin şişkinlik ve ağrı gibi semptomların giderilmesine destek olan Alflorex,  Avrupa’da çeşitli ödüllere sahip olup, ABD’li gastroenterologların en fazla tercih ettiği probiyotik olduğunu ve sindirim sistemi şikayetleri  bulunan hastaların yaşam kalitesini arttırmak için kullanılan ürün, düzenli kullanımda, sindirim sistemini düzenlemede, bağırsak mikrobiyotasını düzenlenmesinde yardımcı olduğunu öğrendik.

 

Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleştirilen toplantıda, konusunda Türkiye’nin önde gelen hekimlerinden Prof. Dr. Ener Çağrı Dinleyici ve Prof. Dr. Dinç Dinçer probiyotiklerin insan vücuduna olan olumlu etkilerini ve yurtdışında mikrobiyota üzerine yapılan bilimsel çalışmaları da bizlerle paylaştı.

 

İngiltere ve Fransa’dan hemen sonra Avrupa’nın birçok ülkesinden önce Türkiye’de piyasaya çıkan Alflorex’in tanıtım toplantısının moderatörlüğünü tiyatro sanatçısı Ceyda Düvenci yaptı. Düvenci konuşmasına kendisinin de bu tarz sıkıntılardan mustarip olduğunu söyleyerek başladı. Sonrasında Prof. Dr. Ener Çağrı Dinleyici ve Prof. Dr. Dinç Dinçer’e konu hakkında merak edilenleri sordu. Ayrıca, sanatçı Sunay Akın “Özgürlüğü Seçin” sloganıyla hazırladığı özel gösterisiyle toplantıya renk kattı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here