Ana sayfa FİTOTERAPİ&SPA RİCHMOND NUA ÖDÜLE DOYMUYOR

RİCHMOND NUA ÖDÜLE DOYMUYOR

9739
1960
PAYLAŞ

richmond-1
Dünyanın en değerli Spa platformlarından Spafinder’ın ‘Spafinder Wellness Travel Awards 2016’ ödülleri açıklandı. Richmond Nua Wellness-SPA, bir kez daha Best in Turkey – Türkiye’nin En İyisi Ödülüne layık görüldü.

Richmond Nua Wellness-Spa, bir kez daha dünyanın en değerli Spa platformlarından Spafinder ödülünü almaya hak kazandı. Tüm dünyadaki başarılı Spa’ları birçok kategoride değerlendirerek verilen ödüllerde Richmond Nua Wellness-SPA, Best in Turkey -Türkiye’nin En İyisi Ödülü’nün sahibi oldu.

Richmond International Kreatif Direktörü Belgin Aksoy, “10 yılı aşkın bir süredir wellness sektörünün Türkiye’deki öncüsü olan Richmond Nua Wellness-Spa’ya verilen bu ödülün haklı gururunu yaşıyoruz. Genel Müdür Hakan Balcan ve emeği geçen tüm ekibi tebrik ediyorum, insanın kendisine yapacağı yatırımın en değerli ödül olduğu yönündeki inancım her geçen gün pekişiyor” dedi.

richmond-2 

Spafinder ödülleri, dünya çapında on binlerce tüketici ve seyahat acentesinin 130 bini aşkın oyu arasından 39 wellness seyahat editörü ve uzmanı tarafından büyük bir titizlikle seçiliyor.

Aynı ödülü 2014 yılında da almaya hak kazanan Richmond Nua, Spafinder tarafından ayrıca 2013 ‘Best In Turkey’ (Türkiye’nin En İyi Spa Oteli) ve ‘Best for Romance’ (Dünyanın En Romantik Oteli) ödüllerinin de sahibi olmuştu.

Richmond Nua Wellness-Spa’nın kazandığı ödüller:

2011-2012-2013-2014-2015-2016 World Luxury Spa Awards, Europe’s Best Luxury Destination Spa, 2013 Spafinder Wellness 365™, Best In Turkey ve Best for Romance, 2014 SpafinderWellness Travel Awards Favorite Wellness Travel Property in Turkey ve Trip Advisor The Certificate of Excellence, 2015 World Spa & Wellness Awards Doğu Avrupa Resort Spa of the Year…

Richmond Nua Wellness-Spa hakkında:

Avrupa’nın en donanımlı, Türkiye’nin ise ilk destinasyon spası Richmond Nua Wellness-Spa İstanbul’a 1,5 saat uzaklıkta Sapanca Gölü kenarındaki muhteşem konumu ve uzman kadrosuyla  sağlıklı bir yaşama davet ediyor. Richmond Nua Wellness-Spa, sıcaklıkları 40º ile 100º arasında değişen farklı buhar odaları bulunuyor. Salt Jacuzzi, Jet Pool 117, Ottoman Steam Bath, Salt Inhalation Steam Bath, Herbal Steam Bath, Laconium, benzersiz çift katlı Fin kelo kütüklerinden yapılmış Loft Sauna, Ice Grotto, Tepidarium, Water Beds, Day Dream, Aqua Cave, Snail Showers gibi alanlar modern bir SPA teknolojisiyle sunuluyor.